Šaudymo Simuliatorius

Šaudymo simuliatorius apima daugiau nei dešimt mokymo programų skirtų šaudymui ir mokymams, kurios gali padėti šauliams perkelti savo mokymą į kitą lygį. Kiekviena iš simuliatoriaus turimų mokymo programų apima galimas dviejų šaulių varžybas su pilnu lyderių sąrašu, bei leidžia varžytis tarp dviejų draugų ar varžovų. Simuliatorius padeda sutaupyti daug lėšų, skiriamų amunicijai, bei gali modeliuoti situacijos – nuo standartinės sportinės iki mūšio mieste.

Naudojant projektoriaus ekraną yra išgaunamas natūralaus dydžio treniruočių vaizdas (200 x 380 cm), o šauliui galima treniruotis tiek su savo asmeniniu šaunamuoju ginklu naudojant lazerinius šovinius, tiek su lazeriniu mokomuoju ginklu, tiek ir su lazeriniu ginklu turinčiu atatranką. 70 kv.m. dydžio salėje yra įrengti 2 ekranai ir pozicijos, iš kurių galima mokytis pradinių šaudybos įgūdžių, ar tobulinti jau turimus šaudymo įgūdžius esant sudėtingoms situacijoms. Treniruočių metu, per mokymus arba pratybas lazeriniame tire gali judėti nuo 2 iki 8 žmonių.

Mokomųjų ginklų simuliatoriuose yra sumontuoti lazeriai (galima rinktis su RED – matomu, arba IR – nematomu InfraRed lazeriu), nukreipiami į ekranus, kuriuose projektoriai rodo pageidaujamos situacijos vaizdą. Kameros fiksuoja lazerio spindulio taškus, siunčia signalus į kompiuterius, kur duomenys apie lazerio spindulių padėtį analizuojami ir gaunama žinių apie pataikymo tikslumą. Visi mokomojo ginklo elementai pamėgdžioja tikrą ginklą. Juose, kad jų dalys judėtų, naudojamas suspaustas oras. Suslėgtu oru užtaisoma dėtuvė, o šaudant suspaustas oras judina ginklo dalis, sukelia atatranką ir taip imituoja šūvį lazeriu. Netgi būtina keisti detuves, kuriuose yra įmituojama pasibaigusi amunicija.

Šaudymo simulatoriuje galima atvaizduoti atviro tipo šaudyklas, skirtas IPSC ar IDPA mokymams, o jei iškyla poreikis, turime galimybę modeliuoti bet kokią šaudymui skirtą situaciją. Yra tik viena riba – Jūsų vaizduotė: jei norima turėti specifinių arba labai pažangių scenarijų, turime galimybių ir juos sukurti bei modeliuoti! Galima užprogramuoti bet kurį elementą. Kiekvienam ginklų tipui galime sukurti taikinius ir jie gali būti tiek judantys, tiek stovintys vietoje.

Saugus ir tikroviškas mokymas už nedidelę kainą!

Dėmesio!

MES JAU DIRBAME! Naujas mūsų adresas: Sudervės g. 17, 14192 Avižieniai
Ginklų parduotuvė
"MT BALTIC"
Nemokamas parkingas!