Lazeriniai Ginklai

Revoliuciniai mokomieji lazeriniai ginklai, sukurti tam, kad palikti praeityje atsitiktinius šūvius mokymų metu. Ginkluose yra naudojama patentuoto jutiklio technologija, kuri fiksuoja bet kokį atsitiktinį piršto įsibrovimą į nuleistuko apsaugos zoną ir įjungia pavojaus signalą mokymo tikslais, bei įspėja šaulį apie galimą atsitiktinį šūvį. Šie mokomieji lazeriniai ginklai taip pat gali būti valdomi naudojant CO2 užtaisus, ir yra sukurti tam, kad bet kuris šaulys galėtų realiai išmokti ginklo valdymo ir atatrankos kontrolės. Lazeriniai ginklai suteikia šiuos privalumus: 1 – Realistinis mokymas lazeriu, kuomet yra taupoma tikra amunicija. 2 – Vizualinis ir taktilinis pojūtis kaip tikro ginklo. 3 – Tikslūs realaus ginklo aukščio ir pločio išmatavimai. 4 – Realūs treniruočių scenarijai, sportas, savigyna, namų gynyba bei taktika. 5 – Galima treniruotis su tikrais asmeniniais ginklais, naudojant lazerinį šovinį kuris pritaikomas visiems populiariems pistoleto, revolverio, karabino bei ilgojo lygiavamzdžio ginklo kalibrams.

Lazerinis tiras jums gali pasiūlyti šiuos mokomųjų ginklus modelius su ir be atatrankos: pistoletus “Glock 17 ir 19”,  bei karabinus „HK 416”. O šaulių turimiems asmeniniams ginklų modeliams galime pasiūlyti lazerinius šovinius, kuriuos turime įvairių kalibrų: 9×19 / 40S&W / 45ACP / 223 / 12G / Win.300 / 308 / 3006 / 6.5 SE / 8X57 Mauser / 9.3X62 / ir t.t.. Jei neturime jums reikiamo kalibro, prašykite mūsų ir mes atvešime jį pagal užsakymą.

Simuliatoriuje galima naudoti mūsų lazerinius ginklus su tikrais taikikliais, tiek patogiai pritaikyti savo ginklą, kad treniruotės būtų reikšmingesnės gerinant įgūdžius ir techniką. Ką patyręs šaulys gali gauti iš tokio tipo praktikos? Pradėkime nuo to, kad šaudymo simuliatorius bei interaktyvūs taikiniai su lazerio pagalba, leidžia šauliui palaikyti gerą šaudymo techniką, pavyzdžiui, stovėseną ir pusiausvyrą, ginklo pasistatymą, suėmimą, kontaktą ir judėjimą su taikiniu, regos fokusavimą, kvėpavimą ir nuleistuko paspaudimą. Kai visi šie ir kiti technikos aspektai sutvarkyti, tada galima imtis realaus šaudymo su tikra amunicija.

Jeigu dėl kokių priežasčių realiai šaudant ko nors iš viso to trūksta ar kuris nors įgūdis suprastėja, tai lazeriniai ginklai su simuliatoriaus pagalba yra geriausia ir pigiausia priemonė rasti klaidas. Žinoma, kad šaudant vien tik simuliuotoje aplinkoje čempionu netapsi, bet derinant treniruotes interaktyvioje ir tikroje šaudykloje galima pasiekti labai gerų rezultatų!

Nedelskite ir išbandykite jau šiandiena treniruotes lazeriu.

Dėmesio!

MES JAU DIRBAME! Naujas mūsų adresas: Sudervės g. 17, 14192 Avižieniai
Ginklų parduotuvė
"MT BALTIC"
Nemokamas parkingas!