KTA mokymo centras

Per daugiau nei du mūsų veiklos metus išanalizavome visas įmanomas darbo ir mokymų galimybes su šaudymo simuliatoriumi ir šiai dienai galime jums pasiūlyti dar daugiau mokymo programų, nei mūsų veiklos pradžioje! Galime pasidžiaugti ir tuo, kad per šiuos du metus mus aplankė daugiau nei penki šimtai žmonių, įvairausio pasirengimo lygio, ir buvo pravesta virš dviejų tūkstančių mokymo programų. Kurių tarpe buvo ne tik taktinio, bet ir sportinio šaudymo užsiėmimai. Dėka mūsų turimų simuliavimo programų, mes net karantino metu laisvai galėjome lavinti žmonių šaudymo įgūdžius, bei palaikyti aukštą šaulio įgūdžių kondiciją.

Šiai dienai mes siūlome Jums puikią galimybę pasinaudoti ir prisijungti prie šaudymo treniruočių, kurios skirtos
tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems šauliams. Taip pat sportininkams, kariams, bei civiliams. Mūsų tikslas – plėsti
žmonių akiratyje ginklo valdymo kultūrą, saugumą, bei aukštą mokymų kokybe. Mūsų instruktoriai
nuolat tobulina savo įgūdžius užsienio seminaruose, o taip pat analizuoja ir tobulina jau turimas šaudymo mokymų metodikas.

Mes galime tvirtai pasakyti – mūsų darbas kokybiškas ir duoda teigiamą rezultatą! Dėka šaudymo simuliatoriaus, mes sudarome visas galimybes šiuolaikiškai mokytis šaudymo subtilybių ir puikiai koreguoti šaudymo įgūdžių klaidas. Stipriausios pasaulio kariuomenės ir saugumo tarnybos jau seniai naudoja šaudymo simuliatorius, kaip vieną efektyviausių ir pigiausių būdų mokyti karius ir pareigūnus šaudymo įgūdžių. O dabar tokia galimybe yra jau ir Lietuvoje!

Dar vienas šaudymo simuliatoriaus privalumas yra tas, kad mokymų metu Jums nereikės skaičiuoti šūvių ir bus galima daryti nelimituotą šūvių skaičių, šaudymo pratimų pakartojimų skaičių, profesionaliai analizuojant statistiką, bei nuolatos koreguojant Jūsų įgūdžius.

Mūsų instruktoriai jums gali pasiūlyti sekančias mokymo programas, bei ginklo valdymo pagrindus:

Pirmadienis – kūno biomechanika (stovėsena, ginklo laikymas, ginklo ištraukimas, pertaisymas);
Antradienis – darbas su nuleistuku, ginklo suvedimas, taikymasis, ir t.t..;
Trečiadienis – apsisukimai, judėjimas su ginklu, šaudymas judant ir t.t.;
Ketvirtadienis – šaudymas iš skirtingu pozicijų, avarinės situacijos ir t.t..;
Penktadienis – pažengusiųjų diena ir darbas su karabinu;
Šeštadienis ir sekmadienis – pramoginės dienos;

Registruojamės svetainėje arba telefonu: +370 635 05000

Dėmesio!

MES JAU DIRBAME! Naujas mūsų adresas: Sudervės g. 17, 14192 Avižieniai
Ginklų parduotuvė
"MT BALTIC"
Nemokamas parkingas!