Lazerinės Pramogos

Kovos ir Taktikos Akademija kviečia išbandyti pramoginį šaudymą simuliatoriuje. Tai puikiai dovana visiems, tinka gimtadienio šventimams, bernvakariams, įmonių vakarėliams, mokymams, ar šiaip laisvalaikio praleidimui vienam ir su šeima. Naujausia simuliatorių įranga leidžia pajusti realų šaudymo malonumą, bei patirti šiurpuliukus ir adrenalino antplūdį. Šaudymo simuliatorius nepaliks abejingų nieko, sužavės ne tik suaugusius, bet ir vaikus, tad neužmirštami įspūdžiai garantuoti ilgam!

Atvykusiųjų laukia:

1 val. šaudymas simuliatoriuje;
Galimybė šaudyti 2 – 8 asmenims vienu metu;
Galimybė rinktis ginklo tipą ir modelį;
Modeliuoti individualias šaudymo situacijos;
Adrenalinas ir šiurpuliukai garantuoti.

Mūsų simuliatorių papildo interaktyvūs šadymo treniruokliai bei taikiniai, kurie leidžia šauliams pritaikyti savo įgūdžius su šešiomis interaktyviomis treniruočių programomis, įskaitant šūvių skaitiklį, šūvių laikmatį / greitą taikymasi, šaudymą įtampoje / nuleistuko valdymą, dvigubo šūvio / dėtuvės keitimo laikmatį, kelių šūvių laikmatį tiek praėjusiam, tiek tarpiniam laikui. Be to, mūsų turimoje virtualioje šaudykloje galima šaudyti į stovinčius, bėgančius, skrendančius, ir kitaip judančius taikinius. Tad tai garantuoja jums ne tik puikią pramogą, bet ir sportinį aktyvumą su pridėtine verte – smagu ir dar lavinami įgūdžiai.

Mažiesiems šauliams galime pasiūlyti interaktyvų šaudymo žaidimą, su 5-iais taiklumo ir mokymo programos kursais, kas garantuotai suteiks įdomų laisvalaikį visai šeimai! O realų vaizdą jums užtikrins didelis, net 200×380 cm vaizdo ekranas, bei puiki audio sistema garantuos realaus šūvio garsą!

Esame atviri pasiūlymas, tad kreipkitės, apsvarstysim!

Dėmesio!

MES JAU DIRBAME! Naujas mūsų adresas: Sudervės g. 17, 14192 Avižieniai
Ginklų parduotuvė
"MT BALTIC"
Nemokamas parkingas!