Lazerio Privalumai

Aukštos kokybės lazerinis tiras gali jums pasiūlyti mokymo erdvę, skirtą visiems šauliams bei jų naudojamų šaunamųjų ginklų platformoms (pistoletai, karabinai, lygiavamzdžiai šautuvai, “Airsofto” šautuvai ir mokomieji ginklai). Ugdykite ir palaikykite savo šaudymo įgūdžius efektyviai ir saugiai! Praktikuokite savo stovėseną, ginklo paėmimą, taikymosi techniką, taikinio kontrolę, kvėpavimo kontrolę, nuleistuko paspaudimą ir šūvio užbaigimą, bei iš karto matykite vizualinį lazerio spindulio atsakymą šaudant “sausai” iš savo asmeninio arba lazerinio mokomojo ginklo.

Papildomai naudojami lazeriniai jutikliai, registruoja pilną motoriką: ginklo išėmimą, ginklo laikymą, nusitaikymą, šūvį ir ginklo judesį po šūvio. Tai suteikia galimybę atlikti išsamią analizę ir koreguoti klaidas. Šie lazeriniai jutikliai gali būti pritaikyti daugumai ginklų modelių. Pagerinkite taikymosi įgūdžius, dėtuvės keitimo laiką, taikinio suvedimo ir nuleistuko paspaudimo techniką, bei užtikrinkite tvirtą pagrindą tiksliam ir greitam šūviui kiekvieną kartą atlikti!

Šaudymo treniruočių įrangos programa leidžia naudotis meniu, kurio pagalba šaulys pats gali pasirinkti bet kurią šaudymo discipliną. Pataikymas į taikinį ir pataikymo lygis apskaičiuojami pagal pirminius duomenis, kuriuos nustatė šaulys, ginklo ypatybes, nuotolį iki taikinio ir t.t.. Taipogi ši lazerinė šaudymo treniruočių įranga padeda išsiaiškinti, kodėl nepataikoma į statinį ar judantį taikinį. Kuomet šauliui pačiam yra sunku nustatyti, kurios būtent šūvio akimirkos metu yra padaroma klaida.

Jeigu treniruojamasi realiai, o ne lazeriniame tire, ir šalia jūsų nėra atidus instruktoriaus, tai sunku pačiam šauliui visas šias klaidas išsiaiškinti ir nustoti jas daryti. Taip pat ne kiekvienas instruktorius sugebės pastebėti tai, kaip būtent jūs nusitaikėte į taikinį. Realiai kiekvienas šaudymo instruktorius gali nurodyti daug ką, bet ne viską. Mūsų naudojama lazerinė treniruočių įranga yra virtualus instruktorius, kuris fiksuoja visas šaudymo technikos klaidas! Be to teisėsaugos, kariškių ir šaunamųjų ginklų instruktoriai visame pasaulyje rekomenduoja lazerį, kaip vieną iš geriausią ir pažangiausią mokomųjų metodikų.

Ateikite ir išbandykite lazerinį tirą, bei sutaupykite laiko ir lėšų skirtų amunicijai.

Dėmesio!

MES JAU DIRBAME! Naujas mūsų adresas: Sudervės g. 17, 14192 Avižieniai
Ginklų parduotuvė
"MT BALTIC"
Nemokamas parkingas!